No i popiknikowaliśmy pod patronatem św. Staszka Kostki, który wyprosił nam u Pana Boga świetną pogodę 😇  Ma Chłopak wtyki u Szefa w niebie, DZIĘKUJEMY! 🙏  😇
Ps. Fot. Roland Wypych.
 

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.