Minął już miesiąc, jak została uroczyście odsłonięta w Letnicy tablica z imionami i nazwiskami pierwszych osadników powojennych. Dokonali się to dokładnie w sobotę 08.11.2025 r.
Fot. Roland Wypych.
 
 

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.