2026-03-19 Rekolekcje Wielkopostne
Wczoraj, w środę, zakończyliśmy rekolekcje wielkopostne. Na zakończenie podczas Mszy świętych w Bogaczowie i Koźli udzielony został Sakrament Namaszczenia Chorych. Rekolekcje w Wysokiej, Letnicy i Lipnie zakończyliśmy we wtorek.
Bogu niech będą dzięki za ten czas, ogromna wdzięczność też dla Ks. Rekolekcjonisty Artura Żuka. Danke schön Herr Pfarrer aus Spremberg



















