Wtorek - drugi, ostatni dzień rekolekcji w Pro Novo.
Bogu niech będą dzięki za ten czas i wspaniałe przeżycia dla uczestników i prowadzących. Dzięki też wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego Wydarzenia! Ogromne dzięki dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników m. in. dla kuchni, która pysznie karmiła prowadzących rekolekcje i proboszcza 😃 
Duże podziękowania dla Rodzin z Koźli, które zakwaterowały młodzież ks. Jakuba 😇 a Panu Janowi z Bogaczowa za przygotowanie kościoła do liturgii rekolekcyjnej.
 
 

Nasza strona zapisuje pliki cookies na twoim urządzeniu zgodnie z ustawieniami twojej przeglądarki.